Oficiální web programu NZU | Státní fond životního prostředí | Ministerstvo životního prostředí

NZÚ na veletrhu Moderní dům a byt Plzeň

Publikováno: 5. 10. 2017

Zajímá vás, jak ušetřit s dotací z programu Nová zelená úsporám? Zastavte se od pátku 13. do neděle 15. října na našem stánku v hale TJ Lokomotiva v Plzni na oblíbeném veletrhu MODERNÍ DŮM A BYT.


Jsme tu pro Vás, pokud hledáte energeticky úsporná řešení při stavbě či rekonstrukci svého domu, přemýšlíte, jak zefektivnit vytápění, plánujete pořídit solární panely, nebo chcete například uspořit za pitnou vodu.

Na našem stánku poradíme, na co můžete získat finanční příspěvek z rezortu životního prostředí, jak o dotaci správně požádat, jakých chyb se vyvarovat. Kvalifikované informace přímo „od zdroje" získáte jak k programu Nová zelená úsporám, tak i k dotacím na hospodaření se srážkovou a odpadní vodou v domácnosti z populárního programu Dešťovka. K dispozici jsme také projektantům a energetickým specialistům.

Již XI. ročník veletrhu MODERNÍ DŮM A BYT patří k nejnavštěvovanějším veletrhům v západních Čechách s tématem stavebnictví, bydlení, vytápění a hobby. Na své si ale přijdou i příznivci zdravého životního stylu, módy a kosmetiky na současně probíhajícím veletrhu ŽENA A DOMOV či děti na vyhledávané chovatelské výstavě ŽIVA.

Akce jsou přístupné denně od 9 do 18 hodin, v neděli do 17 hodin. Vstupné pro dospělé stojí 50 Kč, pro děti 20 Kč. Více informací na www.omnis.cz.

Volná vstupenka s losovacím kupónem o výhru ke STAŽENÍ ZDE.

Stánek Nová zelená úsporám na veletrhu Moderní dům a byt 2017
KDE: Hala TJ Lokomotiva, Úslavská 2357/75, 326 00 Plzeň-Slovany
KDY: 13.-15. 10. 2017, pátek a sobota 9-18 h, neděle 9-17h

 

Stánek NZÚ 2017