Oficiální web programu NZU | Státní fond životního prostředí | Ministerstvo životního prostředí

Přijďte za námi na stavební veletrh FOR ARCH 2017

Publikováno: 26. 7. 2017

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH se koná 19. až 23. září 2017 v areálu PVA Expo Praha v Letňanech. Na našem stánku vám představíme dotace z programu Nová zelená úsporám a Operačního programu Životní prostředí.​ Na našem stánku vám představíme dotace z programu Nová zelená úsporám a Operačního programu Životní prostředí.


Stavíte či rekonstruujete? Seznámíme vás s aktuální nabídkou dotací v programu Nová zelená úsporám, který je šitý na míru domácnostem. Dozvíte se, na jaká opatření můžete žádat finanční podporu, jak správně podat žádost o dotaci a jakých chyb se naopak vyvarovat.

Představíme také Operační program Životní prostředí 2014–2020, který nabízí evropské finanční prostředky na pestrou škálu projektů z různých oblastí životního prostředí. Příležitost dává zejména obcím a městům, organizacím státní správy a samosprávy, výzkumným a vědeckým ústavům, fyzickým osobám podnikajícím i neziskovým organizacím.

Stánek Státního fondu životního prostředí ČR najdete v hale 1. Odpovíme na všechny vaše dotazy a poradíme vám! V rámci doprovodného programu vám nabídneme řadu zajímavých přednášek.

Volnou vstupenku na veletrh si můžete stáhnout elektronicky.

IMG_0501_zm.jpg 

DOPROVODNÝ PROGRAM:
Úterý  19. září 2017

Přednáška v rámci Fotovoltaického Fóra a Energetické konference 2017
Místo konání: Vstupní hala I, konferenční centrum, sál 3

Středa  20. září 2017
Přednáška v rámci Technologického fóra
Místo konání: Vstupní hala II, kongresový sál

Čtvrtek  21. září 2017, 15:0016:00 hodin a sobota  23. září 2017, 11:0012:00 hodin
Přednáška: Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci... o výhodnou dotaci z programu Nová zelená úsporám na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů. Přijďte si poslechnout, jak velkou dotaci můžete získat. Na reálných příkladech Vám dokážeme, že to má smysl a že získat podporu není tak obtížné, jak se někdy tvrdí.
Místo konání: Vstupní hala I, konferenční centrum, sál 2

Více informací o veletrhu najdete zde.