Oficiální web programu NZU | Státní fond životního prostředí | Ministerstvo životního prostředí

Aktuality

Filtr: Aktuality týkající se sekce Výrobci

Zobrazit všechny

Nová zelená úsporám a novela stavebního zákona

16. 3. 2018 K 1. lednu 2018 nabyla účinnosti novela stavebního zákona, která se dotýká i některých postupů v administraci žádostí o podporu z programu Nová zelená úsporám.

Nová zelená úsporám na výstavě BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY

13. 3. 2018 Hledáte nové bydlení, stavíte, rekonstruujete? Přijďte se podívat na výstavu Bydlení, nové projekty a zeptat se na stánek SFŽP ČR, na co vše můžete získat finanční podporu a jak o ni správně požádat.

Aktualizace kalkulačky pro výpočet dotace

13. 3. 2018 V současné době pro vás připravujeme aktualizovanou verzi kalkulačky pro orientační výpočet výše dotace z programu Nová zelená úsporám.

Semináře NZÚ a Dešťovka v krajích - aktualizováno

7. 3. 2018 Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci. Poradíme vám, jak na to!

Semináře Eurocenter k dotacím na ENERGETICKÉ ÚSPORY

5. 3. 2018 Odstartovala již třetí vlna úspěšných seminářů o dotačních příležitostech z evropských i národních programů napříč několika rezorty. Všechny mají jednoho společného jmenovatele – úsporu energií a ochranu životního prostředí.

Veletrh ÚSPORNÁ DOMÁCNOST odhalí chytrá řešení pro váš domov, obec i region

2. 3. 2018 Trápí vás vysoké účty za energie, vodu, vytápění či pohonné hmoty? Přemýšlíte, jak si snížit spotřebu, a tím ulevit rodinnému či obecnímu rozpočtu? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít první ročník veletrhu racionální spotřeby ÚSPORNÁ DOMÁCNOST 2018.

Přijďte na AQUATHERM - za inspirací, úsporou i dotacemi

19. 2. 2018 Již tradičně zveme na stánek SFŽP ČR při veletrhu AQUATHERM Praha, kde nabídneme informace o dostupných dotacích z programu Nová zelená úsporám, Dešťovka či Operačního programu Životní prostředí. Naši odborníci vám poradí, jak získat finance na zlepšení prostředí a infrastruktury měst a obcí či jak uspořit při stavbě a rekonstrukci rodinných a bytových domů.

Pasivním domem roku 2017 prorůstá javor

12. 2. 2018 Přehlídka Pasivní dům má svého vítěze pro rok 2017. Stal se jím rodinný dům Acer Campestre v Českých Budějovicích.

Zveme na výstavu STAVITEL 2018

9. 2. 2018 Představíme vám, jak stavět, rekonstruovat a bydlet úsporně s dotací Nová zelená úsporám a Dešťovka.

Komiks pro všechny topiče je připraven, pořiďte si papírovou či elektronickou verzi

29. 1. 2018 Topíte v kotli, nebo někoho takového znáte? Pořiďte si úplné vydání komiksu se Smokemanem, hrdinou, který ví, jak správně topit a nebojí se vám to říct.