Oficiální web programu NZU | Státní fond životního prostředí | Ministerstvo životního prostředí

Aktuality

Filtr: Aktuality týkající se sekce Výrobci

Zobrazit všechny

V letní Prioritě čtěte o investicích do životního prostředí

19. 7. 2018 Na mnoha místech v Česku mají teď napilno. Získali dotaci na vybudování kanalizací a čistíren odpadních vod. Tyto velké projekty je potřeba správně naplánovat, sehnat dodavatele a domluvit s občany, protože rozkopané ulice potěší asi málokoho. Výsledek za to stojí, příští desítky let poteče do okolí vyčištěná voda.

Nová kalkulačka NZÚ spočítá nejen dotaci, ale i úspory, návratnost či náklady na provoz

22. 6. 2018 Kalkulačka pro výpočet dotace z programu Nová zelená úsporám není žádnou novinkou. Pravidelně ji využívají tisíce zájemců o příspěvek. Nyní jsme pro vás připravili její vylepšenou verzi.

Cyklus seminářů Úspory energie a uhlíková stopa

18. 6. 2018 Proběhne již druhý cyklus seminářů na téma úspory ve spotřebě energií a ochrana klimatu, tentokrát v Praze, Brně a Olomouci. Semináře jsou určeny pro veřejnou správu a podnikatelské subjekty.

Nová zelená úsporám: Odborná montáž se vyplatí

14. 6. 2018 Požádali jste si o dotaci Nová zelená úsporám a řešíte instalaci dotovaných technologií a výrobků? Svěřte se do rukou odborníků, neodborná montáž se vám může prodražit na statisíce.

Omezení provozu na krajském pracovišti v Ostravě

13. 6. 2018 Ve dnech 25.–29. 6. 2018 bude na krajském pracovišti v Ostravě omezen provoz z důvodu výměny oken.

Priorita: Stavební sezóna je v plném proudu, zateplete s ‚Novou zelenou‘

8. 6. 2018 Pokud uvažujete o rekonstrukci nebo stavbě rodinného domu, určitě se mrkněte na program Nová zelená úsporám. Podporuje opatření na snížení energetické náročnosti. Pokud to vezmete od podlahy, dostane tučný příspěvek a jistotu, že se vám následně nebudou protáčet panenky nad účty za energie. Tématu věnujeme dvě strany aktuálního vydání Priority.

Dotace NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM - AKTUÁLNĚ

4. 6. 2018 Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci! Ušetříte až 50 procent.

Dotace z programu Nová zelená úsporám šetří náklady domácností na energie

4. 6. 2018 Zatímco suché jaro trápí vodohospodáře a zemědělce, stavebníci se radují. Naplno se pouští do staveb a rekonstrukcí, počítají finance. Výraznou úsporu jim pátým rokem nabízí úspěšný dotační program Nová zelená úsporám. S financováním energeticky úspornějšího a zároveň pro životní prostředí šetrnějšího bydlení pomohl již 28 tisícům žadatelů.

Semináře NZÚ a Dešťovka v krajích

29. 5. 2018 Státní fond životního prostředí ČR srdečně zve na semináře o dotačních možnostech z programu Nová zelená úsporám na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů.

Máme důvěryhodné stránky

17. 5. 2018 Pokud používáte prohlížeče Google Chrome 66 a Mozilla Firefox 60, mohou se vám stránky s doménou *.sfzp.cz zobrazovat jako nedůvěryhodné. Nemusíte se však ničeho obávat.