Oficiální web programu NZU | Státní fond životního prostředí | Ministerstvo životního prostředí

Aktuality

Filtr: Aktuality týkající se sekce Výrobci

Zobrazit všechny

Semináře Eurocenter k dotacím na ENERGETICKÉ ÚSPORY

5. 3. 2018 Odstartovala již třetí vlna úspěšných seminářů o dotačních příležitostech z evropských i národních programů napříč několika rezorty. Všechny mají jednoho společného jmenovatele – úsporu energií a ochranu životního prostředí.

Veletrh ÚSPORNÁ DOMÁCNOST odhalí chytrá řešení pro váš domov, obec i region

2. 3. 2018 Trápí vás vysoké účty za energie, vodu, vytápění či pohonné hmoty? Přemýšlíte, jak si snížit spotřebu, a tím ulevit rodinnému či obecnímu rozpočtu? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít první ročník veletrhu racionální spotřeby ÚSPORNÁ DOMÁCNOST 2018.

Přijďte na AQUATHERM - za inspirací, úsporou i dotacemi

19. 2. 2018 Již tradičně zveme na stánek SFŽP ČR při veletrhu AQUATHERM Praha, kde nabídneme informace o dostupných dotacích z programu Nová zelená úsporám, Dešťovka či Operačního programu Životní prostředí. Naši odborníci vám poradí, jak získat finance na zlepšení prostředí a infrastruktury měst a obcí či jak uspořit při stavbě a rekonstrukci rodinných a bytových domů.

Pasivním domem roku 2017 prorůstá javor

12. 2. 2018 Přehlídka Pasivní dům má svého vítěze pro rok 2017. Stal se jím rodinný dům Acer Campestre v Českých Budějovicích.

Zveme na výstavu STAVITEL 2018

9. 2. 2018 Představíme vám, jak stavět, rekonstruovat a bydlet úsporně s dotací Nová zelená úsporám a Dešťovka.

Komiks pro všechny topiče je připraven, pořiďte si papírovou či elektronickou verzi

29. 1. 2018 Topíte v kotli, nebo někoho takového znáte? Pořiďte si úplné vydání komiksu se Smokemanem, hrdinou, který ví, jak správně topit a nebojí se vám to říct.

Aktuální dotace představíme na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ

26. 1. 2018 Máte pod čepicí? Přijďte se inspirovat, jak bydlet úsporně, moderně a komfortně a zároveň uspořit s dotací Nová zelená úsporám.

Přijďte se osobně zeptat, jak získat peníze pro svůj dům

11. 1. 2018 I v letošním roce se můžete setkat s našimi odborníky na dotace na řadě veletrhů, výstav a odborných akcí po celé republice. Podívejte se, kde všude najdete náš stánek.

Buďte aktivní, navštivte FOR PASIV 2018

10. 1. 2018 Na veletrhu načerpáte inspiraci pro stavbu či rekonstrukci domů a přitom se dozvíte, jak ušetřit s dotací Nová zelená úsporám.

Obnovili jsme vyplácení dotací v NZÚ

9. 1. 2018 Po krátkodobé pauze na přelomu roku jsme obnovili vyplácení dotací.