Oficiální web programu NZU | Státní fond životního prostředí | Ministerstvo životního prostředí

Kam za teplem? Na výstavu Infotherma 2018

Publikováno: 4. 1. 2018

Tradiční topenářská výstava Infotherma přivítá v druhé polovině ledna na ostravském Výstavišti Černá louka více než 360 domácích i zahraničních vystavovatelů. Mezi nimi nebude chybět infostánek Státního fondu životního prostředí ČR, kde vám poradíme s financováním ekologického vytápění.


Hlavním tématem jubilejního 25. ročníku jsou trendy moderního vytápění v malých a středních objektech a zejména smysluplné využívání obnovitelných zdrojů. To je také jedna z oblastí, kterou významně finančně podporuje program Nová zelená úsporám (NZÚ) a tzv. kotlíkové dotace.

Poradíme vám, na co vše a jak státní příspěvek získáte, kolik můžete ušetřit, jak správně podat žádost nebo jakých chyb se vyvarovat. Máme připravené užitečné rady k dalším aktuálním programům, například dotačnímu programu na efektivní hospodaření s dešťovou vodou s názvem „Dešťovka“.

Infostánek Nová zelená úsporám najdete v pavilonu A1.

Praktické informace o dotacích z rezortu Ministerstva životního prostředí můžete načerpat i v rámci doprovodného programu. Zcela určitě si nenechte ujít přednášku „Nová zelená úsporám a Dešťovka“. Proběhne ve středu 24. ledna od 15:30 hodin ve vstupním sálu pavilonu A1.

Těšíme se na Vás!

Stánek Nová zelená úsporám na výstavě INFOTHERMA 2018

KDE: Výstaviště Černá louka Ostrava, Černá louka 3235, 702 00 - Ostrava-Moravská Ostrava
MÍSTO: Pavilon A1, č. 009
KDY: 22. - 25. ledna 2018, denně od 9:00 do 18:00 hodin

Plánek pavilonu A1

Doprovodný program

Středa 24. ledna 2018, 15:30-16:25
Přednáška na téma Nová zelená úsporám a Dešťovka
Místo konání: VSTUPNÍ PAVILON A1

Program odborného doprovodného programu

www.infotherma.cz