Oficiální web programu NZU | Státní fond životního prostředí | Ministerstvo životního prostředí

Aktuality

Filtr: Aktuality týkající se sekce Bytové domy a výzvy 3. výzva pro bytové domy

Zobrazit všechny

Fond nově na sociálních sítích, video kampaní vyvrací mýty kolem dotací

20. 6. 2017 Od června můžete mít nepřetržitý přehled o novinkách z dílny Státního fondu životního prostředí ČR prostřednictvím sociálních sítí – Twitter, YouTube a LinkedIn. Aktuálně na nich najdete třeba zbrusu nový televizní spot a edukační video k programu Nová zelená úsporám.

Odstávka systému pro příjem žádostí do programu NZÚ

15. 6. 2017 Z technických důvodů proběhne ve čtvrtek 29. června 2017 mimořádná odstávka portálu pro příjem žádostí do programu Nová zelená úsporám, která potrvá od 8:00 až do půlnoci.

Nová zelená úsporám – více úspor a bonusy s novinkami od září 2017

9. 6. 2017 Vyměnit starý kotel za nový díky kotlíkovým dotacím a současně zateplit dům s programem Nová zelená úsporám bude nově ještě výhodnější. K dotacím z programu Nová zelená úsporám přibude zcela mimořádný dotační bonus až 40 tisíc korun pro ty, kteří oba tyto programy zkombinují.

Semináře NZÚ a Dešťovka v krajích - aktualizováno

7. 6. 2017 Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci. Poradíme vám, jak na to!

Přijďte na seminář o energetických úsporách

7. 6. 2017 Odborníci představí možnosti spolufinancování z evropských a národních programů.

Dny otevřených dveří v pasivních domech v květnu 2017

17. 5. 2017 Plánujete své budoucí bydlení? Rádi byste věděli, jaké jsou skutečné provozní náklady v pasivním domě a jak se žije s rekuperací? Zajímají vás praktické i odborné informace o projekci a hlavně o realizaci pasivního domu? Chcete ušetřit s dotací z programu Nová zelená úsporám?

Chcete seminář i ve vaší obci?

15. 5. 2017 Dozvěděli byste se rádi více o programu Nová zelená úsporám, o kotlíkových dotacích či o novém programu Dešťovka? Napište nám a přijedeme i za vámi.

Dešťovka i NZÚ se představí na výstavě Hobby

4. 5. 2017 Máte dotazy k dotacím z NZÚ nebo programu Dešťovka? Na výstavě v Českých Budějovicích vám budou k dispozici naši odborníci.

NZÚ na výstavě BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY

23. 2. 2017 Specializovanou výstavu nových projektů bydlení můžete navštívit od 23. do 26. března 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Nejlepší pasivní dům roku 2016 stojí v Černošicích

10. 2. 2017 Společně se zahájením veletrhu For Pasiv proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže Pasivní dům 2016. Cenu veřejnosti předal ředitel Státního fondu životního prostředí ČR Petr Valdman.