Oficiální web programu NZU | Státní fond životního prostředí | Ministerstvo životního prostředí

Aktuality

Filtr: Aktuality týkající se sekce Energetičtí specialisté

Zobrazit všechny

Máme důvěryhodné stránky

17. 5. 2018 Pokud používáte prohlížeče Google Chrome 66 a Mozilla Firefox 60, mohou se vám stránky s doménou *.sfzp.cz zobrazovat jako nedůvěryhodné. Nemusíte se však ničeho obávat.

Jarní dny pasivních domů

17. 5. 2018 Plánujete své budoucí bydlení? Chtěli byste vědět, jaké jsou skutečné provozní náklady v pasivním domě? Zajímají Vás praktické i odborné informace o projekci a hlavně o stavbě pasivního domu? Chcete ušetřit s dotací z programu Nová zelená úsporám?

V Liberci informujeme o dotacích na výstavě DŮM A ZAHRADA

2. 5. 2018 Plánujete vyměnit okna, zateplit dům, pořídit si solární panely? Na výstavě Dům a zahrada Liberec vám poradíme, jak zlepšit bydlení a přitom ušetřit peníze z rodinného rozpočtu. Stačí požádat o dotaci z programu Nová zelená úsporám a Dešťovka.

S dotacemi poradíme na výstavě HOBBY 2018

27. 4. 2018 Stavíte a přemýšlíte, jak ušetřit? Přijďte se zeptat našich odborníků na výstavu HOBBY 2018. Poradíme vám, na co všechno můžete získat příspěvek z dotačního programu Nová zelená úsporám nebo Dešťovka.

Přijeďte za námi na Stavební veletrhy Brno

6. 4. 2018 Dobrá rada nad zlato, my radíme zdarma! Na Stavebních veletrzích v Brně vám již tradičně poradíme, jak získat dotace rezortu životního prostředí. Nezávislé odborné poradenství poskytneme především k dotačním programům Nová zelená úsporám, Dešťovka a Operační program Životní prostředí.

Semináře NZÚ a Dešťovka v krajích - aktualizováno

2. 4. 2018 Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci. Poradíme vám, jak na to!

Navštivte stánek NZÚ na výstavě Dům a zahrada v Lounech

27. 3. 2018 Výstava zaměřená na úpravu a zařízení interiéru, exteriéru bydlení a potřeby pro zahrádkáře proběhne od 19. do 22. dubna na výstavišti v Lounech.

Nová zelená úsporám a novela stavebního zákona

16. 3. 2018 K 1. lednu 2018 nabyla účinnosti novela stavebního zákona, která se dotýká i některých postupů v administraci žádostí o podporu z programu Nová zelená úsporám.

Nová zelená úsporám na výstavě BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY

13. 3. 2018 Hledáte nové bydlení, stavíte, rekonstruujete? Přijďte se podívat na výstavu Bydlení, nové projekty a zeptat se na stánek SFŽP ČR, na co vše můžete získat finanční podporu a jak o ni správně požádat.

Aktualizace kalkulačky pro výpočet dotace

13. 3. 2018 V současné době pro vás připravujeme aktualizovanou verzi kalkulačky pro orientační výpočet výše dotace z programu Nová zelená úsporám.