Oficiální web programu NZU | Státní fond životního prostředí | Ministerstvo životního prostředí

Aktuality

Filtr: Aktuality týkající se sekce Energetičtí specialisté

Zobrazit všechny

Nenechte si ujít letošní „Živitelku“

11. 8. 2017 Letos poprvé představíme dotace z NZÚ na agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích od 24. do 29. srpna 2017.

Chcete seminář i ve vaší obci?

10. 8. 2017 Dozvěděli byste se rádi více o dotacích Nová zelená úsporám, Dešťovka II či o kotlíkových dotacích? Navštívili jsme již desítky obcí. Napište a přijedeme i za vámi.

Navštivte stánek NZÚ na výstavě Dům 2017

2. 8. 2017 Výstava se bude konat od 18. do 20. srpna 2017 na výstavišti v Lounech.

Semináře NZÚ a Dešťovka v krajích - aktualizováno

1. 8. 2017 Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci. Poradíme vám, jak na to!

Přijďte za námi na stavební veletrh FOR ARCH 2017

26. 7. 2017 Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH se koná 19. až 23. září 2017 v areálu PVA Expo Praha v Letňanech. Na našem stánku vám představíme dotace z programu Nová zelená úsporám a Operačního programu Životní prostředí.​ Na našem stánku vám představíme dotace z programu Nová zelená úsporám a Operačního programu Životní prostředí.

Zateplení nebo výstavbu domu lze snadno uhradit z dotací – představujeme konkrétní příklady

10. 7. 2017 Už tisícům majitelů domů pomohl program Nová zelená úsporám spolufinancovat zateplení jejich domovů. Jak takový úspěšný projekt může vypadat a jak velkou dotaci může získat, vám ukážeme na konkrétních příkladech domů, u kterých se podařilo rekonstrukcí nebo výstavbou výrazně snížit energetickou náročnost a jejich majitelé tak získali komfortní bydlení s nízkými náklady na vytápění.

Video #3 – Žijte aktivně, bydlete pasivně

3. 7. 2017 Přemýšlíte o stavbě domu a váháte nad projektem? Obraťte se na odborníka a zvolte pasivní dům. Nejenže ušetříte za provoz domu, dotace z programu Nová zelená úsporám vám navíc pomůže s financováním moderních technologií.

Video #2 o mýtech k dotacím NZÚ je on-line

27. 6. 2017 Také si myslíte, že po zateplení dům přestane dýchat? Že se začnou tvořit plísně, které nevyřeší ani rekuperace, která je drahá, nezdravá a hlučná? V tom případě se podívejte na druhé video z edukační kampaně Státního fondu životního prostředí ČR.

Fond nově na sociálních sítích, video kampaní vyvrací mýty kolem dotací

20. 6. 2017 Od června můžete mít nepřetržitý přehled o novinkách z dílny Státního fondu životního prostředí ČR prostřednictvím sociálních sítí – Twitter, YouTube a LinkedIn. Aktuálně na nich najdete třeba zbrusu nový televizní spot a edukační video k programu Nová zelená úsporám.

Odstávka systému pro příjem žádostí do programu NZÚ

15. 6. 2017 Z technických důvodů proběhne ve čtvrtek 29. června 2017 mimořádná odstávka portálu pro příjem žádostí do programu Nová zelená úsporám, která potrvá od 8:00 až do půlnoci.