Oficiální web programu NZU | Státní fond životního prostředí | Ministerstvo životního prostředí

Aktuality

Filtr: Aktuality týkající se sekce Energetičtí specialisté

Zobrazit všechny

Přijďte za námi na stavební veletrh FOR ARCH 2017

19. 9. 2017 Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH se koná 19. až 23. září 2017 v areálu PVA EXPO Praha v Letňanech. Na našem stánku vám představíme dotace z programu Nová zelená úsporám a Operačního programu Životní prostředí.​

Stavte se na stánku NZÚ na Zahradě Čech 2017

11. 9. 2017 I letos najdete náš stánek na největší výstavě pro všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody na severu Čech – Zahrada Čech 2017.

Semináře k energetickým úsporám – podzim 2017

5. 9. 2017 Odborníci představí možnosti spolufinancování z evropských a národních programů.

V pondělí startují novinky v programu Nová zelená úsporám, za kombinaci s kotlíkovými dotacemi bonus až 40 tisíc Kč

1. 9. 2017 Až 40tisícový bonus za kombinaci s kotlíkovou dotací a širší nabídku v oblasti solárních systémů nabídne od 4. září program Nová zelená úsporám. Ruku v ruce se zářijovými novinkami spouští SFŽP ČR také nový webový rozcestník Poradenského centra NZÚ. Zájemci o dotaci z populárního dotačního programu v něm najdou přehledně a na jednom místě vše potřebné pro vyřízení podpory i zcela nový seznam specialistů z řad dodavatelů či zpracovatelů odborného posudku.

Chcete seminář i ve vaší obci?

10. 8. 2017 Dozvěděli byste se rádi více o dotacích Nová zelená úsporám, Dešťovka II či o kotlíkových dotacích? Navštívili jsme již desítky obcí. Napište a přijedeme i za vámi.

Navštivte stánek NZÚ na výstavě Dům 2017

2. 8. 2017 Výstava se bude konat od 18. do 20. srpna 2017 na výstavišti v Lounech.

Zateplení nebo výstavbu domu lze snadno uhradit z dotací – představujeme konkrétní příklady

10. 7. 2017 Už tisícům majitelů domů pomohl program Nová zelená úsporám spolufinancovat zateplení jejich domovů. Jak takový úspěšný projekt může vypadat a jak velkou dotaci může získat, vám ukážeme na konkrétních příkladech domů, u kterých se podařilo rekonstrukcí nebo výstavbou výrazně snížit energetickou náročnost a jejich majitelé tak získali komfortní bydlení s nízkými náklady na vytápění.

Video #3 – Žijte aktivně, bydlete pasivně

3. 7. 2017 Přemýšlíte o stavbě domu a váháte nad projektem? Obraťte se na odborníka a zvolte pasivní dům. Nejenže ušetříte za provoz domu, dotace z programu Nová zelená úsporám vám navíc pomůže s financováním moderních technologií.

Video #2 o mýtech k dotacím NZÚ je on-line

27. 6. 2017 Také si myslíte, že po zateplení dům přestane dýchat? Že se začnou tvořit plísně, které nevyřeší ani rekuperace, která je drahá, nezdravá a hlučná? V tom případě se podívejte na druhé video z edukační kampaně Státního fondu životního prostředí ČR.

Fond nově na sociálních sítích, video kampaní vyvrací mýty kolem dotací

20. 6. 2017 Od června můžete mít nepřetržitý přehled o novinkách z dílny Státního fondu životního prostředí ČR prostřednictvím sociálních sítí – Twitter, YouTube a LinkedIn. Aktuálně na nich najdete třeba zbrusu nový televizní spot a edukační video k programu Nová zelená úsporám.